Digitální správa destinací

Představte si, že byste mohli svého hosta doprovázet po celou dobu jeho cesty. Od jejího plánování, po dobu pobytu až po zaznamenání vzpomínek.
S Outdooractive máte vše pod plnou kontrolou.

OUTDOORACTIVE slaví 30 let!

Rok 2024 je pro OUTDOORACTIVE významný. Skutečnost, že je Outdooractive dnes nejspolehlivější platformou pro outdoorovou navigaci, inspiraci a marketing je výsledkem již 30 let trvající práce. Připojte se k nám a začněte s námi měnit způsob, jak vaši hosté plánují outdoorové zážitky a prožívají přírodu. Nabízíme vám platformu, technologii a inovativní marketingový nástroj s dlouholetou tradicí, který otevírá dveře k novým možnostem propagace destinací, regionů a turistických nabídek a nabízí mnohem více.

Výroční sleva 20%

Pokud si nás vyslechnete v období do 1. března do 30. dubna 2024, poskytneme vám při objednávce placených verzí služeb OUTDOORACTIVE pro všechny typy partnerů, uzavřené do konce roku 2024, 20% slevu na setup (jednorázové náklady na setup systému pro klienta) a 10% na měsíční SaaS poplatky na první rok spolupráce.

Kompletní řešení pro vaši destinaci

Správa obsahu

Nástroj pro digitalizaci cestovatelských obsahů umožňuje spravovat body zájmu, výlety, události i nabídky služeb a ubytování. Každý obsah může kromě strukturovaných textů obsahovat i fotky, videa, audio soubory a propojení na další weby. Obsah můžete vytvářet ve všech světových jazycích.

Prezentace obsahu

Vytvořený obsah můžete vložit do libovolného webu pomocí automaticky vygenerovaného kódu. Z obsahu můžete generovat kapesní průvodce ve formátu pro tisk. Obsah bude současně dostupný milionům aktivních násvětvníků na plaformě OUTDOORACTIVE.COM a v mobilní aplikaci Outdooractive.

Jak bude vypadat vložený obsah na vaší stránce

Velký widget s náhledovou mapou

Malý widget

Správa turistického obsahu

Databáze dat

Databáze umožňuje rychlou a intuitivní tvorbu turistického obsahu ve všech kategoriích. Základem je vždy umístění obsahu na mapě, ať už se jedná o bod, trasu, akci nebo nabídku.

Manažer obsahů

V manažeru obsahů uvidíte základní statistické informace a také reakce komunitních uživatelů.

Interaktivní mapa na vlastním webu

OUTDOORACTIVE FlexView je interaktivní mapové řešení umožňující jednoduchou integraci různých typů obsahů ve formě uživatelsky příjemných stránek do webovských řešení. FlexView umožňuje výběr různých typů obsahů z DMS (Destination Management System). K jednotlivým typům obsahů obdržíte FlexView kód, který pak integrujete do vaší webové prezentace, stránky. Vše zvládne běžný editor bez podpory programátora.

Můžete vybírat z těchto typů obsahů: Výlety, Body zájmu, Gastronomie (eat&drink), Akce, Top tipy, Ubytování, Horské chaty, Nabídky, Aktuální podmínky, Příběhy, Literatura, Seznam.

Ukázky použití FlexView na webech partnerů

Porovnání bezplatné a placené verze

FunkceDestination BasicDestination PRO
Firemní profil
Počet uživatelských účtů1neomezený
Různé uživatelské role
Základní obsah (trasy, body zájmu, podmínky, seznamy, nabídky, události)
 Pokročilý obsah (publikace, oznámení a uzávěry, 3D lety, informace o přístupnosti, zvukové soubory
Mapové podklady OSM
Vrstva sítě tras a webových kamer
Vložení obsahu do stránky pomocí embed kódu
Interaktivní widget mapy (Flexview)
Cena za instalaciZdarmaod 1000 EUR
Měsíční poplatekZdarmaod 100 EUR

Záznam webináře

On-line semináře

Chcete se dozvědět více o bezplatné verzi Outdooractive? Jak můžete využít OUTDOORACTIVE pro prezentaci vašeho regionu a přilákání dalších návštěvníků?  

Vyberte si některý z našich termínů. Všechny semináře jsou zdarma. Přihlašte se pomocí formuláře níže a my vám zašleme odkaz na on-line seminář.

Prezentace OUTDOORACTIVE

Máte zájem o individuální prezentaci produktu OUTDOORACTIVE pro turistické destinace, mikroregiony, turistická informační centra apod? Chcete se dozvědět, jak můžete využít OUTDOORACTIVE pro prezentaci vašeho regionu a získání dalších návštěvníků? 

Vyberte si termín v rezervačním formuláři níže. Během hodiny vám rádi ukážeme základní funkce a současně bude dostatek prostoru pro vaše dotazy.