Vyzkoušej platformu Outdooractive zdarma

Ve spolupráci s Digitálním Inovačním Hubem Tourism 4.0 nabízíme možnost si vyzkoušet platformu Outdooractive zdarma.

Aktualizace 3.7.2020

Nabídka na 3 měsíční bezplatné používání Outdoorcative Business (DMS) vypršela 30.6.2020

4 regiony z České republiky a Slovenska se rozhodly si v průběhu příštích 4 měsíců práci s digitálními obsahy vyzkoušet. Náš tým jim bude prostřednictvím DIH tourism 4.0 k dispozici. Společně budeme digitalizovat klíčová turistická místa v těchto regionech a propojíme je trasami výletů. Budeme sledovat statistická data a vyhodnocovat výsledky.

Co zúčastněné regiony touto zkouškou získají?

  • Zkušenost s prací ve špičkovém nástroji pro tvorbu digitálních obsahů a tak i určitý benchmark který mohou využít při budoucím pořizování technologií. Toto je zcela v souladu s jedním z funkcí DIH – Nejprve testuj a potom investuj.
  • Zkušenost s distribucí obsahu v rámci velkých platforem a statistiku úspěšnosti obsahů, podle které mohou experimentovat s formátem obsahu.
  • Co regiony na platformě Outdoorcative v tomto zkušebním období zpracují je bude dlouhodobě reprezentovat. Obsahy zůstanou zachovány a budou k dispozici komunitě cestovatelů čítající dnes téměř 8,5 milionu registrovaných uživatelů a 13 milionům návštěvníků stránek platformy měsíčně.